lucidscreening

Rozowe Paznokcie Z Efektem Lustra

Efekt lustra na paznokciach aplikacja pyłku semiflash metallic. Dziś pokażę wam z bliska nowość semilac czyli efekt lustra na paznokciach semiflash dodatkowo pokażę wam jak urozmaicić lustrzany mani żeby był jeszcze ci. Pure black cotton candy sweet candy silky nude exotic banana.

Nie jest to nowość ponieważ zwykłe lakiery do paznokci z takim efektem oraz naklejki na paznokcie dające takie rezultaty już od dawna są w sprzedaży.

Rozowe paznokcie z efektem lustra. Bardzo fajnie maluje się nim paznokcie. A ten mnie do siebie przekonał. Mimo iż przez producenta nazwany jest szarym dla mnie to i tak będzie srebro.

Z pewnością paznokcie z efektem lustra sprawią że nie pozostaniesz niezauważona. Efekt lustra będzie ciekawym połączeniem z metalicznym tatuażem lub ubraniach w takiej kolorystyce. Efekt lustra na paznokciach podobał mi się od dłuższego czasu.

Lustrzane paznokcie można nosić zarówno na specjalne okazje np. Na różowych paznokciach z akcentem efektu lustra użyłam koloru sweet candy. Do wieczorowej stylizacji jak i na co dzień.

Ostatnio do łask powróciły chromowane paznokcie paznokcie z metalicznym błyskiem i efektem lustra. Na wzornikach są z kolei następujące kolory. Efekt lustra lub też jak niektórzy go nazywają efekt szkła jest idealnym dopełnieniem nie tylko wieczorowej kreacji ale również noszony jest na co dzień oraz na specjalne okazje.

Nigdy nie byłam przekonana do srebrnych lakierów albo jakichkolwiek z drobinkami brokatami metalicznych czy perłowych. Szklane paznokcie z jesiennym ombre gelastic indigo duration. Nałóż na dłonie olejek odżywczy.

Jak uzyskać efekt lustra na paznokciach lakiery hybrydowe em nail. Próbowałam bawić się ze srebrną folią jednak pochłaniało to dużo czasu i było ciężkim zadaniem. Mirror nails lustrzane paznokcie z chrome effect.

Paznokcie utrwal w lampie uv. Jakiś czas temu mignął mi na facebook u krótki filmik gdzie lustrzane paznokcie powstawały podobnie jak efekt syrenki czyli poprzez wcieranie pyłku. Chromowane paznokcie red lipstick monster.

Paznokcie ombre z efektem kameleona i lustra efekt 3d. Efekt lustra pyłek.