lucidscreening

Rozowe Paznokcie Z Efektem Lustra

A ten mnie do siebie przekonał. Nigdy nie byłam przekonana do srebrnych lakierów albo jakichkolwiek z drobinkami brokatami metalicznych czy perłowych. Paznokcie utrwal w lampie uv.

Jakiś czas temu mignął mi na facebook u krótki filmik gdzie lustrzane paznokcie powstawały podobnie jak efekt syrenki czyli poprzez wcieranie pyłku.

Rozowe paznokcie z efektem lustra. Do wieczorowej stylizacji jak i na co dzień. Efekt lustra na paznokciach podobał mi się od dłuższego czasu. Nie jest to nowość ponieważ zwykłe lakiery do paznokci z takim efektem oraz naklejki na paznokcie dające takie rezultaty już od dawna są w sprzedaży.

Efekt lustra lub też jak niektórzy go nazywają efekt szkła jest idealnym dopełnieniem nie tylko wieczorowej kreacji ale również noszony jest na co dzień oraz na specjalne okazje. Efekt lustra będzie ciekawym połączeniem z metalicznym tatuażem lub ubraniach w takiej kolorystyce. Jak uzyskać efekt lustra na paznokciach lakiery hybrydowe em nail.

Efekt lustra pyłek. Dziś pokażę wam z bliska nowość semilac czyli efekt lustra na paznokciach semiflash dodatkowo pokażę wam jak urozmaicić lustrzany mani żeby był jeszcze ci. Pure black cotton candy sweet candy silky nude exotic banana.

Ostatnio do łask powróciły chromowane paznokcie paznokcie z metalicznym błyskiem i efektem lustra. Paznokcie ombre z efektem kameleona i lustra efekt 3d. Szklane paznokcie z jesiennym ombre gelastic indigo duration.

Z pewnością paznokcie z efektem lustra sprawią że nie pozostaniesz niezauważona. Mirror nails lustrzane paznokcie z chrome effect. Próbowałam bawić się ze srebrną folią jednak pochłaniało to dużo czasu i było ciężkim zadaniem.

Na różowych paznokciach z akcentem efektu lustra użyłam koloru sweet candy. Lustrzane paznokcie można nosić zarówno na specjalne okazje np. Bardzo fajnie maluje się nim paznokcie.

Na wzornikach są z kolei następujące kolory. Efekt lustra na paznokciach aplikacja pyłku semiflash metallic. Mimo iż przez producenta nazwany jest szarym dla mnie to i tak będzie srebro.

Nałóż na dłonie olejek odżywczy. Chromowane paznokcie red lipstick monster.