lucidscreening

Serce Z Inicjałami Tatuaż

Równie popularny jest tatuaż znak nieskończoności z imieniem. Szukacie pomysłu na mały tatuaż na nadgarstku za uchem lub na kostce. W dodatku mały tatuaż z inicjałem można łatwo połączyć z innymi motywami takimi jak symbol nieskończoności odlatujące ptaki kwiaty serca gwiazdki kotwica czy strzałka.

Serce przybiera bowiem formę fantazyjną jak i naturalistyczną jest zarówno symbolem jak wytatuowanym na skórze organem.

Serce z inicjałami tatuaż. Zapraszamy do galerii 35 wzorów tatuaży z sercem. Jeśli popularne wzory tatuażu takie jak symbol nieskończoności gwiazdki czy graficzne wzory już wam się opatrzyły a w dodatku wolałybyście tatuaż o bardziej indywidualnym charakterze świetnym pomysłem może być mały tatuaż z inicjałami lub monogramem to kolejny tatuaż obok znaku zodiaku dzięki. Motyw serca na tatuażu to ogromna różnorodność.

Najnowsze artykuły i wiadomości. Z tego względu tatuaż serca z ptasimi piórami oznacza czystość w duchu brak skazy na honorze i ogólną dobroć człowieka który go. Tatuaże z sercem świetnie sprawdzają się też jako tło to grafik romantycznych i podkreślający związek dwóch osób.

Według legendy bóg anubis na swojej wadze z jednej strony kładł serce umarłego a z drugiej pióro i gdy jego ciężar był lżejszy od pióra dusza mogła spokojnie przejść na drugą stronę. Tatuaże serca z inicjałami tatuaże damskie tatuaże męskie tatuaże dla par przyjaciółek. Odlatujące ptaki lub serce.

Tatuaż serce to wzór który cieszy się dużą popularnością oraz posiada wiele znaczeń. Tatuaże serca z inicjałami tatuaż na kostce na nadgarstku na rękę na palcu na obojczyku na stopie na udzie na szyi za uchem na żebrach na przedramię tatuaż miedzy piersiami na karku na biodrze na dłoni na kostce na brzuchu tatuaż między piersiami.