lucidscreening

Smok Tatuaż Znaczenie

Tatuaże smoki jako kanon sztuki tatuowania to temat bardzo szeroki. Czerwony smok wzór tatuażu 20 11 2012 12 00 11 5k. Znaczenie tatuaży smoków odnosi się zazwyczaj do ich mocy i potęgi a tatuaż smok symbolizuje najczęściej.

Uważa się że zarówno kobiety jak i smoki mają takie same umiejętności przebiegłości w myśleniu oraz mistycznych własciwości tworzenia życia.

Smok tatuaż znaczenie. Tatuaż smoka może również oznaczać wolność duszy lub życia. W tatuażu smok pokazuje głęboki wpływ japońskiej i chińskiej kultury która miała wpływ na zachodnie tatuaże przez niemal dwa stulecia. Wschodni smok jest postrzegany jako szlachecka bestia która oferuje mądrość i ochronę podczas gdy w starożytnej kulturze zachodu stanowi o wiele ciemniejsze i bardziej zagrażające stworzenie.

Chińczycy wierzą że kolor czerwony przynosi powodzenie bogactwo i szczęście natomiast w chrześcijaństwie smok ma podwójne znaczenie jako symbol szatana grzechu i śmierci do ważnego alchemicznego znaku. Tatuaż smok jest klasycznym motywem tatuażu popularny zarówno wśród mężczyzn i kobiet. Smok jest jednym z najczęściej używanych wzorów które można wytatuować na skórze.

Tatuaż smok na ramieniu i łopatce. Odwagę siłę brutalną moc mądrość straż nad cennymi przedmiotami. Tatuaże smoki symbolika i znaczenie.

Tatuaż ze wzorem smok należy z pewnością do najbardziej zwracających uwagę otoczenia. Ten typ projektu będzie odpowiedni dla ludzi emocjonalnych i aktywnych. Swoją wielką popularność zawdzięcza zarówno temu co sobą wyraża jak i swojej przyciągającej wzrok wizualności.

Mężczyźni zazwyczaj umieszczają tatuaż na plecach ramionach lub nogach. Takie jak skrzydła motyla czy ptasie pióra. Na dalekim wschodzie smok reprezentuje cztery żywioły.

Jednak oba są zazwyczaj postrzegane jako bardzo inteligentne istoty mogące wędrować tam gdzie chcą. Smok używany był jako ozdoba w wielu kulturach już w czasach antycznych przede wszystkim dzięki byciu. Kulturze zachodu znaczenie smoka jest wywodzone z religii chrześcijańskiej bazującej na judaistycznej w której smoka utożsamia się z szatanem i najczystszą formą wcielonego zła.

Dla kobiet natomiast tatuaż smok może oznaczać że są one twórczyniami i obrońcami życia.