lucidscreening

Swiateczne Wzorki Na Hybrydzie

Hybryda z brokatem wzorki i ombre red lipstick monster. Zdobienia sondą dla początkujących kropki paski różyczki. świąteczne zdobienia cześć 1 śnieżki ręcznie malowane na hybrydzie tutorial duration.

śnieżki ręcznie malowane na hybrydzie tutorial.

Swiateczne wzorki na hybrydzie. Zdobienie na hybrydzie gdańsk. świąteczne wzorki na paznokciach krótki post może i po fakcie ale postanowiłam podzielić się z wami informacją jak wykonałam 4 wzorki w klimacie świątecznym. Proste wzorki na paznokcie manicure 2018.

Po wykonaniu manicure matowimy płytkę aby pozbyć się wierzchniej warstwy top u. Mokre na mokre rozmazywane wzorki. This video is unavailable.

Ale jeśli macie ochotę na małe eksperymenty to ten odcinek będzie idealny. Zobacz moje cztery propozycje na ręcznie malowane śnieżki follow me strona internetowa. Pierwszy z trzech filmików o świątecznych zdobieniach.

Chodzi o to aby paznokieć nie był śliski a tusz z rapidografu miał szansę dobrze wniknąć w płytkę. Wzorki rapidografem na hybrydzie semilac krok po kroku 1. Stemplowanie na hybrydzie jaki wybrać stempel płytkę i lakiery.

Produkty jakie użyłam pochodzą zarówno z polskich sklepów jak i z chińskiego serwisu ogłoszeniowego aliexpress. W dzisiejszym odcinku pokażę wam kilka prostych i szybkich wzorków na paznokcie hybrydowe które zrobi każdy. Lakiery kolory podane w.

Easy christmas ideas for nails zdobienia świąteczne na paznokciach. This feature is not available right now. Easy christmas ideas for nails.

Kosmetyki użyte w filmie. Wzorki malowane są farbką żelową. Please try again later.