lucidscreening

Szablony Do Tatuaży Z Henny

Zestaw szablonów do tatuaży z brokatu henny. Oferujemy wam szablony do wykonania tatuażu metodą henny aerografu airbrush bodypainting. Wejdź i znajdź to czego szukasz.

Szablony do tatuażu wielokrotnego użytku.

Szablony do tatuaży z henny. Doskonałe do stosowania w salonach kosmetycznych punktach wykonywania tatuaży oraz dla osób. Tatuaż z henny to tymczasowa grafika która pozostaje na skórze na ok. Jeśli trudno zdecydować ci się na wzór po prostu napisz do mnie.

Szablon do tatuaży wielokrotnego użytku do wszechstronnego zastosowania. Szablony mają 8 cm długości lub szerokości w zależności od orientacji wzoru i są wielokrotnego użytku szybko i łatwo uzyskasz doskonały efekt. Podaj miejsce na ciele gdzie chcesz zrobić tatuaż z henny i styl który lubisz a ja ci doradzę.

W moich pracach łączę i przeplatam różne wzory i style malowania. Ciekawe wzory o różnorodnych formach ekspozycji na ciele mogą być wstępem do realizacji tatuażu permanentnego. Większość prac inspirowana jest tradycyjnym mehendi które wywodzi się z indii.

12 60 z. Zrobienie go jest doskonałą zabawą i oryginalną formą przyozdobienia ciała. 17 00 z.

Dają się bardzo łatwo czyścić i będą służyć bardzo długo. Szablony są bardzo cieniutkie i idealnie przylegają do skóry. Tatuaż z henny jest bardzo dobrą alternatywą do permanentnych tatuaży.

Pozwoli przekonać się jak czujemy się z tego rodzaju ozdobą i nie zostawi stałych śladów na ciele. Jagua henna szablon na allegro pl zróżnicowany zbiór ofert najlepsze ceny i promocje. 6x szablony do tatuaży henna samoprzylepne.

Idealnie nadają się jako pomoc przy wykonywaniu tatuaży tymczasowych z henny farb do ciała airbrush tatuaży brokatowych żelu jagua lub innych technik ozdabiania ciała. Szablony do tatuaży z henny.