lucidscreening

Tatuaż Diament Co Oznacza

Diament jest węglem sprasowanym pod ogromnym. Tatuaże z diamentami są popularne szczególnie wśród kobiet. Mogą one oznaczać kilka rzeczy.

Planuję zrobić sobie tatuaż diament na ręce ale nie wiem co oznacza jego symbolika i czy w ogóle cokolwiek oznacza.

Tatuaż diament co oznacza. Kwiaty to kolejny dodatek do diamentów taki tatuaż symbolizować może miłość i piękno. Diament posiada interesującą symbolikę które rozwijała się na przestrzeni lat. Uważa się że pierwszy kamień został znaleziony w 4 wieku pne w indiach.

Głęboka symbolika diament przenosi nas z powrotem do starożytności. Warto ją poznać bliżej. Czarny diament lub taki po którym spływają krople krwi to symbol buntu lub zbrodni.

Tatuaż diament znaczenie. Co oznacza tatuaż diament. Oczekiwanie być może na coś co chcemy osiągnąć lub z powodu swojego unikalnego piękna mogą być też kojarzone z duchowym pięknem.

2010 12 26 23 39 41 czy tatuaż diament jest spotykany u mężczyzn. 2019 słowo diament pochodzi od greckiego słowa adamas co oznacza niezniszczalny. Być może poznanie symboliki diamentu zainspiruje kogoś do stworzenia nowego ciekawego wzoru tatuażu.

2011 08 12 10 52 14 co oznacza diament przy medoll na stardollu. Mój byłby trochę inny i innego koloru ale to chyba nie ma znaczenia jak dokładnie wygląda d. Słowo diament pochodzi z greki i znaczy dosłownie niezwyciężalny.

Pęknięty diament natomiast oznacza ostateczne złamanie duszy i serca tylko coś naprawdę poważnego mogłoby zniszczyć najtwardszy materiał w przyrodzie. Tatuaż diament wskazuje siłę charakteru niezwykłej siły woli wysokiego statusu społecznego odwagi a może i niedostępności.