lucidscreening

Tatuaż Zegar Z Różą

Zegar w życiu człowieka. 14 gru 2017 odkryj należącą do użytkownika tpawlak1975 tablicę zegar którą obserwują na pintereście 184 osoby. Tatuaż z zegarem może być dowolnych rozmiarów.

Przecież jego celem jest właśnie odmierzanie upływających sekund.

Tatuaż zegar z różą. W opozycji do wczesnego spojrzenia na kwiat w tamtych czasach była ona symbolem męskości. Może więc znajdować się na dowolnym miejscu na ciele. Grecka bogini miłości afrodyta często przedstawiana była z naręczem róż oplatającym jej skronie szyję lub kostki.

Tatuaż z zegarem znaczenie historia. Symbolika róży pojawia się już w czasach starożytnej persji. Zegar tatuaże wzory które możesz zobaczyć na tej stronie są całkowicie darmowe i umieszczane przez innych ludzi więc i ty dodaj swój tatuaż.

Tatuaż z różą historia miłości. Róża tatuaże wzory które możesz zobaczyć na tej stronie są całkowicie darmowe i umieszczane przez innych ludzi więc i ty dodaj swój tatuaż. Zobacz więcej pomysłów na temat tatuaż tatuaże i pomysły na tatuaż.

Nie będzie niczym odkrywczym kiedy powiem że zegar znaczeniowo związany jest z czasem. Zobacz nasze wzory tatuaży z zegarem w roli głównej. Zegar w opcji z czaszką to znów oznaka śmierci lub po prostu przemijania.

Zegar w połączeniu z różą to niezwykła opcja bo oznacza wielką miłość a wskazówki wytatuowanego zegara mogą być skierowany w kierunku godziny w której to zakochani po raz pierwszy się spotkali. Ciekawy tatuaż z motywem symboliką przemijania źródło.