lucidscreening

Tatuaz Diamentowe Serce

Poza tym małe serduszka można umieścić na nadgarstku za uchem na obojczyku czy też na dolnej partii brzucha a są to jedne z najbardziej lubianych miejsc pod tatuaż wśród dziewczyn. Od czasów starożytnych diamenty zostały wycenione na jej genialnym kosmetyczny twardości i rzadkość. Serdecznie zapraszamy do galerii 35 wzorów.

Motyw serca na tatuażu to ogromna różnorodność.

Tatuaz diamentowe serce. Tatuaż serce może być wykonany w dowolnym stylu. Diamentowe serce i róże galeria zdjęć tatuaży tatuaże wzory które możesz zobaczyć na tej stronie są całkowicie darmowe i umieszczane przez innych ludzi więc i ty dodaj swój tatuaż. Fasetowany diament diament stał się niezbędnym towarzyszem luksusu i własność osób zamożnych.

Tatuaż wzór z sercem id. Serce przybiera bowiem formę fantazyjną jak i naturalistyczną jest zarówno symbolem jak wytatuowanym na skórze organem. Tatuaże z sercem świetnie sprawdzają się też jako tło to grafik romantycznych i podkreślający związek dwóch osób.

Watercolor fineline dotwork tribal etc. Symbol ten dobrze wygląda praktycznie na każdej części ciała i można go sobie zaprojektować w dowolnym rozmiarze. 780 znajduje się z innymi wzorami tatuaży w kategorii tribale i od momentu dodania go przez tomek w dniu 1 września 2009 w internecie wzbudził duże zainteresowanie w ostatim czasie tatuaż ten oglądało 617 osób nadając mu ocenę 3 5 i wyrażając dość średnią opinię na temat tego wzoru łączna ilość głosów 0.

746 znajduje się z innymi wzorami tatuaży w kategorii inne niesklasyfikowane i od momentu dodania go przez tomek w dniu 20 grudnia 2008 w internecie wzbudził duże zainteresowanie w ostatim czasie tatuaż ten oglądało 516 osób nadając mu ocenę 3 5 i wyrażając dość średnią opinię na temat tego wzoru łączna ilość głosów 0. Serce bardziej pasuje do ich natury poza tym można łatwo je powiązać chociażby z kwiatami które jak wiadomo kobiety uwielbiają.