lucidscreening

Trendy Jesień 2018 Paznokcie

Paznokcie jak zrobić akrylowe paznokcie w warunkach domowych. Część z tych trendów z pewnością utrzyma się przez cały rok 2018. W tym sezonie króluje czerwień róż granat niebieski metaliczne odcienie srebra oraz złota i kolory ziemi.

Jak wyglądają najmodniejsze paznokcie na jesień 2018.

Trendy jesień 2018 paznokcie. Paznokcie ten manicure hit sezonu jesień 2018. Paznokcie na jesień czy na wiosnę lato rządzą się jednak swoimi prawami w makijażu również. Chociaż tegoroczna jesień i zima dopiero przed nami warto sprawdzić jakie stylizacje paznokci będą szczególnie modne w tym czasie.

Niektóre z nich mogą was zaskoczyć inne powracają w wielkiej chwale. Granatowe paznokcie trendy jesień zima 2019 20 granatowe paznokcie to alternatywa dla kobiet które lubią mocny kolor ale szukają innej barwy niż wiśniowa czerwień czy połyskliwa czerń. Przedstawiamy trendy w manicure na 2018 rok które pojawiły się na tegorocznych pokazach mody.

Okazuje się że do łask powrócą bardzo proste stylizacje paznokcie krótko obcięte kwadratowe bądź owalne w neutralnych kolorach. Manicure na zimę 2018 2019 gorące trendy sezonu 20 listopada 2018. W tym sezonie manicurzyści poszli o krok naprzód pokrywając ciemny lakier aplikacjami w postaci przezroczystych kryształów.

Paznokcie hybrydy czarne i najlepsze wzory 2019 13 lipca 2018. Jakie trendy na modne paznokcie 2019 podobają ci się najbardziej. Modne paznokcie na jesień 2018 bazują na śmiałych odcieniach ale malowanie paznokci samą odżywką również jest w cenie.

Oto 10 z nich które uznałyśmy za najciekawsze. Poznajcie najważniejsze trendy w stylizacji paznokci. Najmodniejsze paznokcie jesień i zima 2018.

Na czasie będą naturalne i krótkie paznokcie. Zobacz koniecznie jaki manicure będzie hitem nadchodzącego sezonie.