lucidscreening

Trendy Jesień 2018 Paznokcie

Paznokcie hybrydy czarne i najlepsze wzory 2019 13 lipca 2018. Niektóre z nich mogą was zaskoczyć inne powracają w wielkiej chwale. W tym sezonie króluje czerwień róż granat niebieski metaliczne odcienie srebra oraz złota i kolory ziemi.

Modne paznokcie na jesień 2018 bazują na śmiałych odcieniach ale malowanie paznokci samą odżywką również jest w cenie.

Trendy jesień 2018 paznokcie. Paznokcie ten manicure hit sezonu jesień 2018. Paznokcie jak zrobić akrylowe paznokcie w warunkach domowych. Manicure na zimę 2018 2019 gorące trendy sezonu 20 listopada 2018.

Okazuje się że do łask powrócą bardzo proste stylizacje paznokcie krótko obcięte kwadratowe bądź owalne w neutralnych kolorach. Chociaż tegoroczna jesień i zima dopiero przed nami warto sprawdzić jakie stylizacje paznokci będą szczególnie modne w tym czasie. Paznokcie na jesień czy na wiosnę lato rządzą się jednak swoimi prawami w makijażu również.

Przedstawiamy trendy w manicure na 2018 rok które pojawiły się na tegorocznych pokazach mody. Poznajcie najważniejsze trendy w stylizacji paznokci. Jakie trendy na modne paznokcie 2019 podobają ci się najbardziej.

Na czasie będą naturalne i krótkie paznokcie. Oto 10 z nich które uznałyśmy za najciekawsze. Jak wyglądają najmodniejsze paznokcie na jesień 2018.

Zobacz koniecznie jaki manicure będzie hitem nadchodzącego sezonie. Część z tych trendów z pewnością utrzyma się przez cały rok 2018. Najmodniejsze paznokcie jesień i zima 2018.

Granatowe paznokcie trendy jesień zima 2019 20 granatowe paznokcie to alternatywa dla kobiet które lubią mocny kolor ale szukają innej barwy niż wiśniowa czerwień czy połyskliwa czerń. W tym sezonie manicurzyści poszli o krok naprzód pokrywając ciemny lakier aplikacjami w postaci przezroczystych kryształów.