lucidscreening

Trendy Najmodniejsze Paznokcie Hybrydowe Trendy Paznokcie 2020

6 głównych trendów w manicure. Jeśli jesteś miłośniczką klasyki postaw na dobrze wszystkim znany french manicure ale w nieco odmienionej bo kolorowej wersji. Jeśli chcecie mieć ładne wpisujące się w trendy paznokcie ale nie macie dużo czasu na ich stylizację skittles manicure jest dla was.

Paznokcie w 2020 roku transparentny luz.

Trendy najmodniejsze paznokcie hybrydowe trendy paznokcie 2020. Pomysły na najmodniejsze paznokcie na zimę 2020. Z jednej strony paznokciomaniaczki wybierają pastelowe barwy a z drugiej hitem stylizacji są neonowe lakiery hybrydowe. Co jest aktualnie najmodniejsze.

Zamiast charakterystycznego białego półksiężyca końcówki płytek malować będziemy za pomocą kolorowych lakierów najlepiej innego odcienia na każdym paznokciu resztę. Modne paznokcie 2020 to przede wszystkim te pomalowane jasnymi pastelowymi lakierami różowym błękitnym i wrzosowym. Do jego stworzenia potrzebujecie kilku najlepiej pięciu lakierów którymi następnie pomalujecie swoje paznokcie.

Paznokcie hybrydowe 2020 10 najważniejszych trendów kolory lakierów. Milky nails najmodniejsze paznokcie na wiosnę i lato 2020. Najmodniejsze są te przypominające skorupę żółwia.

Tak zwany francuski manicure zyskuje w nowym sezonie zupełnie inne oblicze. Manicure japoński efekty jak go wykonać i ile kosztuje. Modne paznokcie 2020 skittles nails.

Modne paznokcie wiosna 2020 nowe wydanie french manicure popularny w latach 90. Babyboomer dwukolorowe paznokcie i ozdoby z folii będą rządzić. W nadchodzącym sezonie nie zapomnij też o klasycznych czerwieniach i bezpiecznych odcieniach nude.

Nawiązując kolorystycznie do pozostałych przyciągnie on uwagę i nada twojej stylizacji charakteru. Najmodniejsze paznokcie na lato 2020. Milky nails czyli mleczne paznokcie to nic innego niż manicure w odcieniach bieli.

Przez ostatnie miesiące nosiłyśmy go na ubraniach w panterkę imitację skóry węża czy w zebrę. Wciąż najmodniejsze w 2020 będą paznokcie hybrydowe i te ze zdobieniami. Butik fryzury pielęgnacja ciała twarz i makijaż trendy sezonu.

Przenosimy go również na paznokcie. Trend na wzory zwierzęce trwa. Ciekawym trendem wśród modnych paznokci na 2020 rok są łączenia transparentnych elementów z delikatnymi zdobieniami wystarczy że pokryjesz płytki klasycznym top coatem lub bezbarwnym lakierem a na wierzchu nałożysz odrobinę brokatu albo wykonasz kropki lub kreski kolorowym lakierem.

Wiosenne trendy w modzie. Coraz większy chłód za oknem powoduje zmianę ubrań na cieplejsze i bardziej przytulne a co za tym idzie pojawiają się zupełnie nowe inspiracje na manicure powolutku odkładamy na bok kolory których używaliśmy do stylizacji paznokci na jesień zastępując je tymi kojarzonymi głównie z zimą czyli błękitami granatami bielą. Jak wspomnieliśmy trendy są bardzo różne.

Do paznokci dające bardzo spektakularny efekt. Paznokcie zima 2020 dla miłośniczek zwierzęcych wzorów. Warto umieścić delikatny motyw roślinny lub abstrakcyjny wzór przynajmniej na jednym paznokciu.