lucidscreening

Trendy Wiosna Wzory Paznokci Wiosna 2020

Nadchodzący nowy trend udowadnia że klasyka broni się sama. Paznokcie pomalowane na czarno nie muszą być nudne. W sezonie wiosna lato 2020 projektanci jeszcze chętniej niż do tej pory patrzeć będą wstecz a szeroko pojęta moda na estetykę retro dosięgnie najbardziej pożądane kroje kolory i wzory.

Poczuj energię wiosny i spójrz na świat przez pastelowe okulary.

Trendy wiosna wzory paznokci wiosna 2020. Wiele z nich możemy samodzielnie w prosty sposób wykonać w domu jednak jeżeli brak nam talentu warto udać się do kosmetyczki czy stylistki paznokci. Najbardziej kolorowe wśród wzory paznokci na okres wiosenno letni będą rysunki co demonstrują sztuka na paznokciach w postaci modnej nail art projektowania 2019 2020. Odkryj nasz przegląd najmodniejszych paznokci na wiosnę 2020.

Neonowe barwne w figury geometryczne lub zwierzęce wzory we wszystkich kolorach tęczy czyli eklektyzm pełną parą. Paznokcie wiosna 2020 to okazja by dać się ponieść wyobraźni i wypróbować wzory i kolory których do tej pory nie nosiłyśmy. Wiosną na topie będzie stylizacja jak z pokazu jeremy ego scotta czyli wzory kojarzące się z dziełami sztuki malarzy ekspresjonistów lub z nadrukami na sportowych ubraniach z.

Hit wiosenno letnich wybiegów i zupełna nowość w manicure transparentne tipsy lub po prostu paznokcie pomalowane jedynie bazą lub top coatem i oszczędnie ozdobione wzorami. Odpowiedzią na wiodące wiosenne trendy jest najnowsza kolekcja indigo z którą stworzysz najmodniejszy wiosenny manicure. Trendy na nadchodzący sezon z pewnością cię zaskoczą wśród nich nie brakuje mnóstwa kolorów szalonych wzorów i nietuzinkowych aplikacji.

Najprostszą wersją tego trendu jest pomalowanie paznokci bezbarwnym lakierem a następnie tym z dużymi brokatowymi drobinami na rynku kupisz lakiery z brokatem w kształcie. Modne paznokcie wiosna 2020 abstrakcyjne maziajki odkryj w sobie duszę artystki albo poproś swoją stylistkę o to żeby dała się ponieść fantazji. Jest to kolejny gorący trend w manicure 2020.

Trendy w zdobieniu paznokci. Odkryj kolekcję 10 wiosennych odcieni inspirowanych najgorętszymi trendami sezonu. Wzorzyste stylizacje paznokci to z jednej strony doskonałe uzupełnienie wakacyjnego looku z drugiej natomiast efektowne przełamanie minimalistycznego lub ekstrawaganckiego.

Think spring poznaj najmodniejsze kolory paznokci na wiosnę 2020.