lucidscreening

Wiosenne Kolory Paznokci

Najmodniejsze wzory i kolory paznokci na wiosnę 2020. Wiosna to najlepsza pora na zadbanie o swoje paznokcie. Wiosenne paznokcie to zawsze powiew lekkości i świeżości po stylizacjach jesiennych i zimowych.

Odkryj kolekcję 10 wiosennych odcieni inspirowanych najgorętszymi trendami sezonu.

Wiosenne kolory paznokci. Wiosną wracają pastele i delikatne wzory. świeże subtelne i delikatne kolory pastelowe to zdecydowany trend tego sezonu. Jakie jeszcze trendy obowiązują w tym sezonie.

Wiosną poważne zmiany czekają nie tylko naszą garderobę ale również sposób w jaki będziemy ozdabiać paznokcie. Wiosenne kolory paznokci zobacz jakie są modne. Think spring poznaj najmodniejsze kolory paznokci na wiosnę 2020.

Odpowiedzią na wiodące wiosenne trendy jest najnowsza kolekcja indigo z którą stworzysz najmodniejszy wiosenny manicure. Poczuj energię wiosny i spójrz na świat przez pastelowe okulary. Są idealnym uzupełnieniem wiosennych stylizacji.

Wiosenne kolory idealnie sprawdzą się przy błyszczącym topie ale coraz częściej stawiamy na top matowy. Zastanawiasz się jakie kolory będą modne w 2020 roku. Diva s room kraków zdobienia paznokcie na wiosnę co jest na topie.

24 01 2020 facebook twitter pinterest google skomentuj czas zacząć przygotowywać się do nowego sezonu. Pomimo oznak wiosny na paznokciach pojawia się czerń zarówno w błysku jak i macie jednak bez przesadnych zdobień. Stylizacja taka pasuje do każdego typu garderoby ale nie wszystkie z nas będą dobrze czuły się w tak zdecydowanym kolorze.

Możliwości zdobienia paznokci jest naprawdę wiele ogranicza nas.