lucidscreening

Wzorki Na Hybrydzie 2019

Ja doskonale rozumiem wasze oburzenie. Kolor bardzo na czasie. 20 637 likes 3 talking about this.

2017 01 26 zadbaj aby wyglądały cudnie podczas każdego ważniejszego wydarzenia.

Wzorki na hybrydzie 2019. W roku 2020 postaw na czerwień i różne jego odcienie w tym borda czy pudrowe róże królować będą również błyszczące lakiery szczególn. A przecież chcę malować bardziej zaawansowane wzorki. Mokre na mokre rozmazywane wzorki.

Lakier hybrydowy to semilac juicy peach 101. Chodzi o to aby paznokieć nie był śliski a tusz z rapidografu miał szansę dobrze wniknąć w płytkę. Wzór wypełniłam czarnym lakierem essence do stemplowania który także kupiłam w naturze.

Kosmetyki użyte w filmie. Wzory zrobiłam za pomocą cienkich tasiemek które możecie kupić przez internet albo stacjonarnie. Poznaj najnowsze trendy na paznokcie 2020 które powinny przypaść ci do gustu.

Dzięki temu wyszły ciekawe niepowtarzalne tła pod moje wzorki. Wzorki rapidografem na hybrydzie semilac krok po kroku 1. Zdobienia sondą dla początkujących kropki paski różyczki.

Dziś kolejna porcja inspiracji tym razem zdobienia i wzorki na paznokciach. Jeśli będziecie miały ochotę zobaczyć jak to zrobić chętnie stworzę post z takim właśnie zdobieniem. Lakiery kolory podane w.

W końcu dłonie to nasza wizytówka. Rapidoart proste zdobienie na hybrydzie tutorial witajcie kochani. Stemplowanie na hybrydzie jaki wybrać stempel płytkę i lakiery.

Zdobienie na hybrydzie gdańsk. Maryla 26 kwietnia 2019 21 47. Ja swoje kupiłam w drogerii natura.

Od dłuższego czasu zbierałam się do zrobienia wzornika ze zdobieniami. świetny sposób na złamany paznokieć. Po wykonaniu manicure matowimy płytkę aby pozbyć się wierzchniej warstwy top u.

W dzisiejszym odcinku pokażę wam kilka prostych i szybkich wzorków na paznokcie hybrydowe które zrobi każdy. Zacznijmy od tego co jest nam potrzebne do namalowania jakiegoś zdobienia na hybrydzie. Ciekawe wzorki i zdobienia na paznokciach instrukcje witam.

Mam nadzieję że znajdziecie coś dla siebie. 2019 1 sty 2019 1 2018 1 sty 2018 1 jak malować wzorki.