lucidscreening

Wzornik Kolorów Do Paznokci

Pomocny w tej kwestii jest wzornik do paznokci wzorniki to odpowiednio dobrane plastikowe szablony składające się ze sztucznych płytek paznokci pomalowanych na wybrane kolory. Wzorniki do paznokci to bardzo przydatne akcesoria które służą do prezentacji koloru lakierów lub jako baza do wykonywania różnego rodzaju zdobień. Niezależnie od tego co wybierzesz najlepsze i najbardziej zróżnicowane wzorniki do paznokci znajdziesz w naszym sklepie wszystkie odcienie tęczy.

Wejdź i znajdź to czego szukasz.

Wzornik kolorów do paznokci. Gumę do skórek my gum preparat do usuwania skórek my cuticle remover i primer do paznokci my primer. Kup dowolny lakier hybrydowy a preparat do paznokci odbierzesz już za 1 zł. Produkt w promocyjnej cenie wybierzesz w koszyku.

7 79 z. Wzorniki do paznokci na allegro pl zróżnicowany zbiór ofert najlepsze ceny i promocje. Postaw na profesjonalizm podążanie za aktualnymi.

Wzorniki paznokcie akcesoria do paznokci. 2 02 zł netto 2 49 z. Podwójny wzornik do prezentacji kolorów i zdobień 36 tipsów isabellenails.

Jeśli chcesz wyposażyć swój salon w profesjonalne akcesoria które ułatwią klientkom podejmowanie decyzji co do koloru płytki postaw na praktyczne wzorniki do paznokci dostępne w sklepie internetowym kosmetyki z ameryki. Akcesoria te bardzo ułatwiają pracę stylistkom ponieważ mogą one szybko i wygodnie zaprezentować paletę barw na próbniku swojej klientce i w ten sposób dobrać kolor lakieru który klientkę zainteresuje. To bardzo czytelna wygodna oraz estetyczna paleta do malowania lakierami hybrydami żelami.

Prowadzisz gabinet kosmetyczny i oferujesz kompleksowe usługi manicure lub pedicure. Dzięki prezentacji kolorów lakierów klientka jest w stanie zadecydować jaki dokładnie odcień ją interesuje. Ik160 wzornik paleta kolorów lakierów do paznokci.

Stan nowy marka inna marka. Praktyczny mleczny wzornik na kole wyjątkowo pomocny podczas wybierania koloru lakieru albo wzoru na paznokcie. Regulamin promocji znajdziesz pod linkiem rabat obejmuje.

Wzornik lakierów do paznokci wachlarz praktyczny funkcjonalny do wykonywania i prezentacji wzornik to produkt pozwalający na wykonywanie oraz prezentację lakierów do paznokci kolorów żeli czy akrylu oraz wzorków czy innego rodzaju zdobień. A może szukasz bardziej intensywnych kolorów modnych czerwieni neonowych odcieni różu soczystej mięty lub mocnego fioletu.