lucidscreening

Wzory Paznokci Zima 2018

Film pokazuje najmodniejsze paznokcie hybrydowe jesień zima 2017 2018. French manicure po chwili nieobecności znowu wraca do łask. Po takie kolory będziemy sięgać najczęściej.

Zobacz najlepsze pomysły zdobienie paznokci hybrydowych 2018.

Wzory paznokci zima 2018. Chcesz zobaczyć paznokcie hybrydowe wzory 2018. Nowości które pojawiły się w ofercie producentów lakierów hybrydowych to nie. Wzory na paznokcie jesień zima 2018.

Poniżej przedstawiamy sprawdzone wzory paznokci które będą rządzić w tym sezonie. Te wzory możesz użyć w manicure tradycyjnym lub jako paznokcie hybrydowe. Https bit ly 2hjxhsi odziez damska meska i dzieciec film pokazuje modne paznokcie jesień zima 2018.

Paznokcie zima 2018 najmodniejsze stylizacje brokatowe lakiery i błyszczące pyłki. Tej jesieni każdy znajdzie stylizację idealną dla siebie od delikatnych paznokci po szalone pomysły. Chcesz zobaczyć najmodniejsze paznokcie na jesie.

Paznokcie jesień zima 2018 to oczywiście klasyczna czerwień czerń granaty brązy i fiolety a także musztarda. Pastele zostają odsunięte na bok i zastąpione nieco bardziej nasyconymi i wyrazistymi barwami. Chociaż do świąt zostało jeszcze trochę czasu już dziś pojawiają się.

Modnymi dodatkami w tym roku będą cyrkonie brokat a także czarne zdobienia. Na naszym portalu znajdziesz bogate źródło inspiracji na różnego rodzaju wzory na paznokcie proste i łatwe dla początkujących ale także na zdobienia paznokci wymagające kunsztu i umiejętności. Pastele zostają wyparte przez nieco bardziej wyraziste i cieplejsze barwy takie jak musztardowy stonowany żółty czy brązowo pomarańczowy.

Modny manicure jesień zima 2018 19 jesienią i zimą 2018 19 na paznokciach rządzi kolor i to pod postacią grungowej czerni klasycznej czerwieni oraz metalicznego granatu. Sprawdź aktualne ceny lakierów hybrydowych.