lucidscreening

Wzory Tatuaży Kwiat Lotosu

1047 znajduje się z innymi wzorami tatuaży w kategorii inne niesklasyfikowane i od momentu dodania go przez tomek w dniu 21 września 2008 w internecie wzbudził duże zainteresowanie w ostatim czasie tatuaż ten oglądało 967 osób nadając mu ocenę 3 5 i wyrażając dość średnią opinię na temat tego wzoru. Szczególnie intrygujące są ich duże warianty zajmujące np. Zobacz więcej pomysłów na temat koronkowy tatuaż pomysły na tatuaż i wzory tatuaży.

Popularnie kwiat lotosu jest stosowany w formie ozdoby.

Wzory tatuaży kwiat lotosu. Lotos to wyjątkowy kwiat który jest wyjątkowo ważnym symbolem w wielu kulturach i religiach. środa 28 stycznia 2015. W symbolice kwiatów lotos reprezentuje nowy początek i rozdzielonych kochanków.

Kwiat lotosu to jeden z najpopularniejszych wzorów tatuażu. 22 cze 2018 odkryj tablicę kwiaty lotosu należącą do użytkownika anetarosiejak. Tatuaż kwiat lotosu id.

Tatuaże wzory kwiat lotosu cisza spokój harmonia to przekaz płynący bezpośrednio z tatuaży eksponujących kwiat lotosu. 8 mar 2019 odkryj tablicę kwiaty lotosu należącą do użytkownika agnichawilgocka. Tatuaż kwiat lotosu jest doceniany przez miłośników tatuażu na całym świecie.

Był też przedstawiany w mitologii i legendach. Lotos jak wiemy odgrywał ważną rolę w buddyzmie czy hinduizmie ale możemy również doszukiwać się już dużo wcześniej jego symbolicznego znaczenia. Stąd często spotyka się wzory tatuaży.

Zyskał popularność zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. W starożytnym egipcie a bardziej w jego górnej części był on popularnym motywem na przedmiotach codziennego użytku. Również jeśli chodzi o najczęściej wybierane wzory tatuażów to kwiat lotosu znajduje się w ich czołówce.

Tatuaż kwiat lotosu wzory modne i kobiece na różne części ciała. Wybierany jest nie tylko za subtelny i kobiecy motyw kwiatu ale także ze względu na przypisane mu znaczenie. Zobacz więcej pomysłów na temat wzory tatuaży pomysły na tatuaż i tatuaże.

Kwiat lotosu to jeden z najpopularniejszych motywów tatuażu. Tatuaż kwiat lotosu znaczenie historia. Niektórzy ludzie mówią nawet że lotos jest kwiatem boga.

świetnie komponuje się z innymi wzorami i pasuje praktycznie na każdej części ciała. Pomimo tego że symbolika kwiatu lotosu jest związana z kulturą indii to wielu europejczyków wybiera ten wzór często na swój pierwszy tatuaż nie bez przyczyny ponieważ jest niezwykle dekoracyjny oraz niesie ze sobą bogate i uniwersalne znaczenie. O kwiecie lotosu wspomina się nawet w biblii i innych tekstach religijnych.