lucidscreening

Zawodowy Kurs Stylizacji Paznokci

90 kursu to praktyka. Pamiętaj 1 godzina lekcyjna to 45 minut. Jeżeli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w urzędzie pracy jesteś zainteresowana y kursami z naszej oferty twój kurs może być zrefundowany nawet w 100.

Szkolenie wyczerpująco przedstawia kwestie teoretyczne oraz w praktyczny sposób uczy.

Zawodowy kurs stylizacji paznokci. Zawodowy kurs stylizacji paznokci kończy się zawsze egzaminem. Każde szkolenie trwa 40 godzin i składa się w 10 z części teoretycznej oraz w 90 z części praktycznej. Zawodowy kurs stylizacji paznokci 160 godzin zawodowy kurs stylizacji paznokci to 160 godzin zegarowych czyli 213 godzin lekcyjnych.

Program kursu został przygotowany z myślą o osobach które profesjonalnie i od podstaw chcą przygotować się do zawodu stylisty paznokci. 48 508 434 954 ul. Zawodowy kurs stylizacji paznokci realizowany jest przez 120 godzin zegarowych w szkole new nails w warszawie.

Zawodowy kurs stylizacji paznokci weekendowy kurs stylizacji paznokci weekendowy 100 przygotowania do zawodu stylisty paznokci. Jeśli pragniesz w krótkim czasie zdobyć nowe umiejętności i pracować z najlepszymi instruktorami wybierz nasz zawodowy kurs stylizacji paznokci w warszawie który profesjonalnie przygotuje cię do pracy manicurzystki nasi kursanci ćwiczą poznane techniki na modelkach dzięki czemu szybko wykorzystują w praktyce wiedzę zdobytą podczas. W programie zawarte są wszelkie podstawy takie jak pielęgnacja budowa oraz modelowanie płytki paznokcia jak również przedłużanie oraz zdobienia.

Kurs występuje w dwóch wersjach max rozszerzonej i podstawowej. Zawodowy kurs stylizacji paznokci 120h 160h lekcyjnych zawodowy kurs stylizacji paznokci 160h 213h lekcyjnych zawodowy kurs manicure i tel. Zawodowy kurs stylizacji paznokci kierowany jest do osób które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci.

Zawodowy kurs stylizacji paznokci w warszawie. Zawodowy kurs stylizacji paznokci w warszawie prowadzimy kursy zawodowe i i ii stopnia przeznaczone dla osób pragnących profesjonalnie przygotować się do wykonywania zawodu stylisty paznokci. 110h lekcyjnych 82h zegarowe grupa max 10 osobowa 1299z.

Jeśli szukasz szkolenia prowadzonego w małych grupach przez doświadczonych instruktorów zapraszamy na nasz zawodowy kurs na paznokcie warszawa to siedziba akademii urody w której odbywają się profesjonalne kursy adresowane do. Kurs paznokci i i ii stopnia to doskonała okazja by zdobyć nowe kwalifikacje i rozpocząć pracę w branży beauty lub rozszerzyć działalność salonu. Zawodowy kurs stylizacji paznokci premium 100 godzin gratis dofinansowanie z urzędu pracy.

Po jego pozytywnym zaliczeniu każdy kursant otrzymuje świadectwo ukończenia zgodne ze wzorem men oraz certyfikat w języku polskim i angielskim honorowany zarówno w polsce jak i innych krajach unii europejskiej.