lucidscreening

Zestaw Do Paznokci Zelowo Hybrydowych

Na allegro pl zróżnicowany zbiór ofert najlepsze ceny i promocje. Kup teraz na allegro pl za 89 99 zł zestaw żelowo hybrydowy do paznokci uv 26 element 6212210276. Zestaw do usuwania hybryd składa się z acetonu pilniczka bloczka polerskiego folii oraz drewnianych patyczków.

Postaw na zestaw do paznokci hybrydowych który pomoże ci się jej pozbyć.

Zestaw do paznokci zelowo hybrydowych. Wejdź i znajdź to czego szukasz. Data zakończenia 2020 02 10 cena 277 90 zł. Lampę o wybranej mocy bazę do lakierów hybrydowych top zabezpieczający kolor przed zarysowaniami i blaknięciem a także kilka lakierów w różnych kolorach płyn do odtłuszczania płytki blok polerski i pilniki do paznokci.

Odczekaj kilka chwil i możesz tworzyć nowe zdobienie. Allegro pl radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki programowi ochrony kupujących. Kup teraz na allegro pl za 115 zł zestaw startowy do paznokci żelowo hybrydowy 6212744918.

Data zakończenia 2019 09 05 cena 159 90 zł. Skompletowanie całego potrzebnego wyposażenia może być dość problematyczne dlatego na naszej stronie znajdą państwo całe zestawy które ułatwią wykonanie całego zabiegu i zapewnią spektakularny efekt. By wykonać manicure hybrydowy potrzebny jest odpowiedni sprzęt preparaty oraz akcesoria.

Informacje o zestaw do paznokci żelowo hybrydowy z frezarką 6699482260 w archiwum allegro. Mega zestaw do paznokci żelowych i hybrydowych. Stan nowy marka inna marka zawartość zestawu aceton baza blok polerski cleaner lakier hybrydowy lampa led ozdoby patyczki pilnik do paznokci szablony do przedłużania paznokci top wzornik inne.

Informacje o mega zestaw do paznokci żelowo hybrydowy kuferek 7623244254 w archiwum allegro. Zestaw do paznokci hybrydowych lampa 36w hybrydy. Allegro pl radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki programowi ochrony kupujących.

Zestaw do paznokci hybrydowych. Wejdź i znajdź to czego szukasz. Zestaw do paznokci zelowo hybrydowy na allegro pl zróżnicowany zbiór ofert najlepsze ceny i promocje.

Zestaw do manicure zawiera wszystko co będzie ci potrzebne aby wykonać oraz zdjąć hybrydę czyli m in.